Kontaktid

Marketex Offshore Construtions OÜ
Kopli 103, 11712 Tallinn, Eesti
E-posti aadress : marketex.offshore@blrt.ee
Arveldusaadress : invoices@blrt.ee
Registrikood : 12459560
 
Sekretär
Darja Pefferly
marketex.offshore@blrt.ee
 
Juhatuse liige
Ruslan Diduhh
Juhatuse liige
r.diduhh@blrt.ee
 
 
Turundus- ja müügiosakond
Nadezda Vassiljeva
Müügidirektor
Nafta- ja gaasitööstuse ning
taastuvate energiaallikate suurprojektid
nadezda.vassiljeva@blrt.ee
LinkedIn
 
Andres Jurman
Vanem müügijuht
Taristu- ja tööstusprojektid
andres.jurman@blrt.ee
 
 
Roman Shirokshin
Müügijuht
Taastuvenergia projektid

r.shirokshin@blrt.ee
LinkedIn
 
Hans Jürgen Peda
Müügijuht
Nafta- ja gaasitööstuse projektid

hans.peda@blrt.ee
LinkedIn

 
Personalitalitus
Julia Tulaidan
Värbamisspetsialist

cv@blrt.ee